Obnoviteľné zdroje

Lacnejšia energia od prírody

Už dlhé roky sa venujeme inštalácii systémov, ktoré pracujú na báze obnoviteľných zdrojov. Našim klientom sme úspešne nainštalovali už stovky tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu či kvalitných solárnych systémov (solárne panely na výrobu elektriny alebo solárne panely na ohrev vody) a tešíme sa, že naše služby môžeme dnes poskytnúť aj vám.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá, s ktorými pracujeme, patria medzi špičku v tejto kategórii a to netvrdíme len my, ale najmä naši spokojní klienti. Pred samotnou inštaláciou pre vás vypracujeme projekt, následne prebehne montáž, po ktorej máte nárok aj na pravidelný servis. Celý proces majú na starosti školení odborníci, ktorí vám vždy radi poradia. Samozrejmosťou je záruka na zariadenie na 60 mesiacov s možnosťou predĺženia v prípade uzatvorenia servisnej zmluvy.

Kotly na biomasu

Kotly na biomasu pre vás dodávajú renomované značky. Aj v tomto prípade pre vás ušijeme celú inštaláciu na mieru a konzultujeme s vami každý krok. O všetko sa postarajú profi inštalatéri a vy nebudete musieť urobiť nič navyše. Budeme vám k dispozícii aj v prípade záujmu o pravidelný servis.

Solárne systémy

Solárne systémy a ich inštalácia sú našou špecialitou. Okrem nášho odborného know-how vám vieme v tejto oblasti poskytnúť aj extra služby, keďže plne spolupracujeme s projektom Zelená domácnostiam, takže pre vás dokážeme zabezpečiť kompletnú administratívu a samozrejme aj samotné zhotovenie solárneho systému. Naši odborníci po osobnej obhliadke vedia veľmi rýchlo určiť vhodné umiestnenie komponentov (solárne panely), ich smerovanie, správny sklon a tiež trasu vedenia solárneho potrubia. Sme pripravení pre vás inštalovať solárne systémy na ohrev vody ale aj fotovoltaické elektrárne na domáce a komerčné použitie.

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu

Služby

Referencie

Náš tím

Blog

Kontakt

Cenová kalkulácia