Podlahové kúrenie

Kúrenie na kľúč

Tak ako pri každej službe, aj v tomto prípade sa dôkladne venujeme vašej predstave, ktorú následne naši odborníci pretvárajú do reality. Aj u vás doma vieme nainštalovať moderné elektrické podlahové kúrenie alebo teplovodné podlahové kúrenie. Pracujeme so všetkými typmi podlahového vykurovania no špecializujeme sa na úsporne riešenia. Len tak dokážeme našim zákazníkom poskytnúť tú najvyššiu kvalitu, špičkové zariadenia a trvácne materiály, ktoré odrážajú aktuálne trendy. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi a etablovanými značkami a samozrejme, radi vám pomôžeme s výberom toho najlepšieho.

Záruka až do 25 rokov

Ak aj vy hľadáte skúsených odborníkov na montáž úsporného podlahového kúrenia, spojte sa s nami. Budeme s vami konzultovať váš projekt, nech už ide o novostavbu alebo o rekonštrukciu. Pri inštalácii sa pozeráme aj do budúcna, pretože je dôležité vybrať systém, ktorý funguje nielen dnes, ale ktorý bude fungovať aj o desaťročia neskôr. Aj preto sme radi, že na vybrané modely poskytujeme záruku až 25 rokov. To je istota, ktorá sa oplatí.

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu

Služby

Referencie

Náš tím

Blog

Kontakt

Cenová kalkulácia