Rekuperácia vzduchu

Dýchajte zdravý vzduch

Rekuperácia vzduchu, známa aj ako nútené vetranie, už nie je luxusom pre pár vyvolených. Podľa aktuálnych trendov a dokonca aj európskych nariadení je možné, že rekuperácia v dome alebo v byte bude nutnou súčasťou našich domácností. A to hneď z niekoľkých dôvodov: nútené vetranie minimalizuje energetickú náročnosť našich príbytkov a znižuje náklady na kúrenie až o 40 %, blahodarne vplýva na naše zdravie, sústredenosť či spánok a prispieva k príjemnému prostrediu bez zápachov, baktérii a plesní. Lokálna rekuperácia má veľké množstvo pozitív a preto jej kvalifikovanú inštaláciu ponúkame aj vám.

Špičková technika, skvelý výkon

Systém rekuperácie je vo svojej podstate veľmi jednoduchý. Teplý vzduch sa z vášho obydlia odsáva a zohrieva sa ním čerstvý a čistý vzduch, ktorý je naopak do bytu vypúšťaný. Systém funguje automaticky, takže sa nemusíte o nič starať a všetko si viete nastaviť podľa svojich predstáv. Vie spolupracovať aj s kúrením a to tak, aby bol výsledný efekt čo najlepší, najmä ak ide o ušetrené financie. Našim cieľom je ponúknuť vám tiché, moderné a spoľahlivé zariadenia od renomovaných značiek bez nutnosti častého servisu. Všetky uvedené benefity núteného vetrania vieme ponúknuť nielen domácnostiam ale aj komerčným prevádzkam.

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu

Služby

Referencie

Náš tím

Blog

Kontakt

Cenová kalkulácia