Vodoinštalácia a odpady

Moderný, tichý a spoľahlivý

Presne taký je systém rozvodu vody, ktorý naša spoločnosť inštaluje v rodinných domoch a bytoch. Táto služba obsahuje kompletnú vodoinštaláciu vo vašom príbytku: inštalujeme všetky potrebné rozvody teplej a studenej vody, vytvoríme aj komplexný funkčný systém odpadov. Spolupracujeme s poprednými dodávateľmi odpadových potrubí, ktorých systémy patria k tým najkvalitnejším. Pri vodoinštalácií používame špeciálne tiché potrubie odolné voči baktériám, ktoré spájame unikátnou metódou, vďaka ktorej sa zvyšuje životnosť systému na viac ako 50 rokov. V prípade záujmu pre vás vyhotovíme modernú úpravovňu vody a nainštalujeme tiež efektívny filtračný systém. Chcete mať krásny trávnik no nechce sa vám oň starať? Vybudujeme pre vás na mieru aj kvalitný závlahový systém. Vaše priania sú nám rozkazom.

Novostavba aj rekonštrukcia

Ak staviate nový rodinný dom alebo komerčný objekt, zabezpečíme kompletné vodoinštalačné práce presne podľa projektovej dokumentácie. V prípade potreby budeme inštaláciu konzultovať s investorom či ďalšími stranami, ktoré sa na stavbe podieľajú, aby bola práca vykonaná bezchybne a v čo najkratšom čase. Samozrejme, vykonávame aj komplexnú rekonštrukciu vodoinštalácie, pričom všetky práce konzultujeme aj s vami, našimi zákazníkmi, aby ste boli vždy informovaní o aktuálnom stave. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu

Služby

Referencie

Náš tím

Blog

Kontakt

Cenová kalkulácia